“Kampüsten Kariyere” Adlı Konferans Gerçekleşti


Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (Adana BTÜ) Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Girişimcilik Topluluğu öncülüğünde ‘Kampüsten Kariyere' adlı konferans gerçekleştirildi. Adana BTÜ Yeşiloba Yerleşkesi Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğe konuşmacı olarak B/S/H Türkiye Başkan Yardımcısı Semir Kuseyri katıldı. 

Konferansının başında markanın yükselen bir değer olduğunu kaydederek, bu değeri değer yapmanın ürün, ürün fiyatı, dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini iyi organize etmekten geçtiğini ifade eden Semir Kuseyri, bu unsurlardan herhangi birinin eksikliğinde markanın istenen başarıya ulaşamayacağını vurguladı. Kuseyri, konuşmasında firmaları hakkında kısaca bilgi verdikten sonra satış, pazarlama, liderlik konularını içeren bir sunum yaptı. Soru cevap şeklinde devam eden konuşmasında öğrencilere iş hayatı hakkında tavsiyelerde bulunan Semir Kuseyri, kariyer gelişim süreçlerini anlatarak konuşmasını tamamladı.

Konferansın sonunda Adana BTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet TÜMAY, katılımından dolayı Semir Kuseyri'ye teşekkür plaketi verdi.


© 2017 Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll To Top