Üniversitemiz “Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi” Yerel Bilgilendirme Toplantısına Katıldı


Avrupa Birliği tarafından finanse edilen  “Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi” Yerel Bilgilendirme Toplantısına ADANA BTÜ TÖMER Müdür V. Okutman Dr. Alev Önder temsilci olarak katıldı.

Programda Adana İl Milli Eğitim Müdürü ve Adana Vali Yardımcısı tarafından gerçekleştirilen açılış konuşmalarının ardından Yapı İşleri Dairesi Başkanı Fatih Mehmet ORUÇ “Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi ve Kriz Zamanlarında Herkes İçin Eğitim Projeleri “ hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Toplantının ilerleyen sürecinde söz alan  Proje İletişim Uzmanı Gökhan Dinç, “Proje İletişiminde Kritik Konular ve Söylemler” sunumunu gerçekleştirdi. Milli Eğitim Bakanlığı, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Emlak Dairesi-Harita Mühendisi Kübra İkikardeş’in‘Çevre ve Sosyal Çerçeveyi Anlamak’ başlıklı konuşmasının ardından katılımcılarla görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantının ardından katılımcılar “Okul Maket Sergisi”ni ziyaret ettiler ve üniversite ile yerel yönetim işbirliğine dair yeni projeler hakkında görüşmeler gerçekleştirdiler.


© 2017 Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll To Top