Kalite Geliştirme Projesi Çalışmaları Üniversitemizde Başladı


YÖK ve British Council iş birliği kapsamında hayata geçirilen Kalite Geliştirme Projesi (KGP) ile ilgili çalışmalar üniversitemizde başladı.

YÖK ve British Council iş birliği ile hayata geçirilen Kalite Geliştirme Projesi’ne (KGP) yönelik çalışmalar kapsamında üniversitemizi ziyaret eden British Council (İngiltere) Araştırma ve Danışmanlık Birimi Başkanı John Knagg Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Tümay ile bir araya geldi. Üniversitemizin eğitim stratejisi ve geleceğe yönelik planlarının değerlendirildiği görüşmede projeye ev sahipliği yapan Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. İ. Efe Efeoğlu da hazır bulundu.

Temelde yükseköğretim kurumlarında uluslararasılaşma politikalarının bir parçası olarak İngilizce öğretiminin geliştirilmesi, yükseköğrenimde üstün kalite standartlarının oluşturulması ve sürdürülebilirliğin sağlanmasının amaçlandığı projede John Knagg 1 hafta süre ile çeşitli bölümlerde ve Yabancı Diller Yüksekokulunda derslere katılacak, öğrenciler ve öğretim elemanları ile bir araya gelecek.  


© 2017 Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll To Top