Adana BTÜ Bahar Şenliği Coşkuyla Gerçekleşti


Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı öncülüğünde organize edilen Bahar Şenliği, Adana BTÜ Sarıçam Kampüsünde, geniş bir katılımla gerçekleşti.

Üniversitemiz Öğrenci Müzik Topluluğu, Dans Topluluğu ve Genç Tema Topluluğu katılımlarıyla düzenlenen programda, öğrenciler ve üniversite personeli keyifli anlar yaşadılar. Adana ve Bölge birincisi ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halk Oyunları Ekibi, Adana yöresine ait çeşitli oyunlar sergilediler. Büyük bir beğeni toplayan halk oyunları ekibi, izleyenleri coşturdu. Adana Büyük Şehir Belediyesinin desteği ile oluşturulan sahnede, Üniversitemiz Öğrenci Müzik Topluluğunun seslendirdiği şarkılar dinleyicilere keyifli anlar yaşatırken, Dans Öğrenci Topluluğunun sergilediği salsa ve baçata performansları, etkinliğe ayrı bir renk kattı.

Program sonunda,  şenlik alanında yer alan konuklara, 300 adet uçurtma dağıtıldı.  Uçurtmalarıyla renkli görüntüler oluşturan çocuklar, kendileri için düzenlenen farklı etkinliklerle heyecanlı dakikalar yaşadılar. 


© 2017 Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll To Top