Vali Ziyapaşa Anadolu Lisesi Öğrencileri Üniversitemizde


Adana BTÜ Dış İlişkiler Birimi ve Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından, Üniversitemizin ulusal tanınırlığını artırma ve uluslararasılaşma vizyonu kapsamında, Adana Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ortaokul ve liseleri kampüste ağırlamak suretiyle “Şehre Dokunan Üniversite” konseptiyle, başlatılan konferanslar dizisi devam ediyor.

Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Adem Polat, Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda, “Üniversite sınavında derece yapmanın sırları” isimli konferansta, öğrencilerle bir araya geldi. Konferansta, gelecek hedefi oluşturma ve verimli ders çalışma konularında, misafirlere sunum yaptı. Adana BTÜ’yü ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü, tanıtan Dr. Öğr. Üyesi Adem POLAT, gelecekte bilimsel çalışma yapmak isteyen başarılı öğrencileri Üniversitemizde görmek istediklerini vurgulayarak, öğrencilere üniversiteye girme hedefleri yolunda, başarılar diledi.

Ziyaret sırasında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya gelerek, Adana BTÜ’nün mevcut durumu ve gelecekteki planlarına dair bilgiler aktardı. Öğrenci ve öğretmenlerin sorunlarını yanıtlayan Rektör Tümay, öğrencilere eğitim-öğretim hayatlarında başarılar dileyerek, hatıra fotoğrafı çektirdi. 


© 2017 Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll To Top